„Disces“ ir „Princesas Disney“ aksesuarai

Gyvenkite savo pasaką su šiais „ Disney Princess“ kostiumais . Šie magiški merginų ir moterų kostiumai pavers jūsų svajonę išsipildžiusia, nes jūs niekada per daug nesvajojate!

Tapk princese, su kuria visada norėjai būti, naudodamas šiuos magiškus „ Disney“ kostiumus . Turime visą spektrą, nuo amžinosios klasikos iki moderniausios.

Jei jums patinka gyvūnai ir dainavimas, ir turite draugų, norinčių prisijungti prie linksmybių, apsvarstykite mūsų „ Snieguolės“ ir „Septynių nykštukų“ kostiumus . Jei jums buvo pasakyta, kad esate gražus viduje ir išorėje, ir mėgstate gerą knygą, mūsų grožio ir žvėries kostiumas yra tobulas „Disney Princess“ kostiumas.

Mūsų „ Rapunzel“ kostiumas suteiks jums tas ilgas sukneles, kurių visada norėjote, o „ Vaiana“ kostiumas puikiai tinka laisvalaikio ir nuotykių mėgstančioms merginoms. O jei jūra yra jūsų antrieji namai, Arielio kostiumas yra jums skirtas kostiumas. Jei jums patinka sniego žmonės ir visa kita, žiemą, pasirodykite kitame kostiumų vakarėlyje sušaldytu kostiumu kaip Elsa ar Anna. Bet jei jūsų tikroji ypatybė yra miegas, išbandykite mūsų „ Aurora“ ar „Miegančiojo grožio“ kostiumą arba mūsų „ Maleficent“ kostiumą, jei jums labiau patinka pasakos piktadarys.

Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti savo dydį, o jūsų merginų ar moterų „Disney Princess“ kostiumai bus tinkami. Nepamirškite pridėti keleto būtinų aksesuarų, kad pabaigtumėte savo išvaizdą, nes ką Pelenė darytų be savo stiklinių šlepečių?

Jei turite mažą mergaitę, kuri pribloškė princesių pasaulio, padėkite jai surengti pačios organizuotą teminį vakarėlį ar „Disney Princess“ gimtadienį: suraskite lėkštutes, servetėles, puodelius, girliandas, piñatas ir daugybę kitų princesių vakarėlių dekoracijų .

Visos Disnėjaus princesės jūsų laukia „Funidelia“, todėl galite imtis pagrindinio vaidmens ir priversti jų istorijas vėl atgaivinti.

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 45 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top