Alisa stebuklų šalies kostiumuose

Ateikite su mumis į fantazijų pasaulį, kuriame viskas įmanoma ... ir kur viskas taip pat yra beprotiška! Pasinerkite į Lewiso Carrollo istoriją su šiais „ Alisa stebuklų šalyje“ kostiumais ir gyvenkite nesibaigiantys nuotykiai su visais jos veikėjais.

Tarp mūsų pasirinkto filmo „Alisa stebuklų šalyje“ filmo „ Disnėjaus kostiumai“ rasite įvairių Alisos kostiumų versijų moterims ir mergaitėms, pradedant nuo saldaus Alisos kostiumo su mėlyna suknele ir balta prijuoste iki šiek tiek seksualesnio Alisos kostiumo. Ir, žinoma, raskite visų jos nuotykių lydinčių personažų kostiumus: Češyro katę, Baltąjį triušį, Pašėlusią skrybėlę ir Širdžių karalienę bei jos kareivius.

Ir mes žinome, kad jums patiks visi mūsų „ Mad Hatter“ kostiumai , nesvarbu, ar pasirinksite klasikinę versiją, įkvėptą „Disney“ filmo, ar Johnny Deppo kostiumus iš naujesnių Timo Burtono filmų.
Taip pat mūsų „Alisos stebuklų šalyje“ kostiumų asortimente yra piktoji Širdžių karalienė su savo skeptru, maža karūna ir raudona bei juoda širdies suknelėmis. Atraskite visas šio kostiumo versijas, įskaitant seksualesnes versijas ypatingoms progoms.

Sekite „Baltoji triušis“ ir turėkite kamuolį savo magiškuose Alisos kostiumuose!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 28 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top