„Disney“ kostiumai vaikams ir suaugusiems

Atraskite „Disney“ stebuklą naudodami mūsų „ Disney“ kostiumus , nes niekada nevėlu leistis į nuotykius!

Visiškai naujas pasaulis, pilnas jūsų mėgstamų „Disney“ filmų ir personažų kostiumų: Elsa ir Anna iš „Frozen“, „ Snow White“ , „Beauty and the Beast“, „Pelenė“, „Rapunzel“, „Vaiana“ kostiumai ... Mes taip pat turime kostiumus visiems garsiems „Disney“ piktadariams ar jų vaikai, pavyzdžiui, Palikuonys ir pats Maleficentas .

Be „ Disney Princess“ kostiumų , rasite ir kitų „Disney“ mėgstamiausių kostiumų: „Nemo ieškant“, „Žaislų istorija“ („Woody“, „Buzz“, „Jessie“, plastikiniai kareiviai), „Mikė Pūkuotukas“, „Tinkerbell“ ir „ Alisa stebuklų šalyje“ („Mad Hatter“ ir „Hearts Queen“).

Mūsų kolekcijoje taip pat negali trūkti emblemiškiausio „Disney“ personažo ... naršykite „ Mickey Mouse“ ausis ir kostiumus ar „ Minnie Mouse“ kostiumus ir lankus, kad gautumėte mielą kostiumą, puikiai tinkantį bet kokiam vakarėliui.

Būk mūsų svečias! Renkite autentišką „Disney posh“ šventę su juokingiausiais „Disney“ kostiumais suaugusiems ir vaikams ir tapkite mėgstamiausiu personažu. „Funidelia“ taip pat rasite didžiulį „Disney“ prekių ir dovanų, kurias pamėgs bet kuris gerbėjas, pasirinkimą: marškinėlius, puodelius ir funkus bei daugybę kitų!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 93 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top