Oficialios Hario Poterio lazdelės

Lumos“ , „ Alohomora“ , „ Wingardium Leviosa“ ar „ Expecto Patronum“ yra giesmės, kurios nebus saugomos jūsų paslaptyje dėl šių Hario Poterio lazdelių . Jei nežinote, ką daryti laukiant jūsų Hogvartso laiško, atlikite garsiausius magiškojo pasaulio burtus su Hario Poterio, Hermionės, Rono, Profesoriaus Snape'o ir net Voldemorto lazdele.

„Funidelia“ salėje turime visas „Hario Poterio“ ir „Fantastiškų žvėrių“ lazdeles, kad galėtumėte jas įtraukti į savo kolekciją, kad galėtumėte užbaigti savo „ Hario Poterio“ kostiumą . Nebus blogo burtininko, galinčio atsispirti tau vienintelei Vyresniajai lazdelei . Turėdamas Hermionos lazdelę, būsi superžvaigždė ištardamas Wingardium Leviosa . Ir jei, kaip ir mes, jūs esate drąsūs ir manote, kad bijodami vardo tik padidinate to, kuris tuo vardu vadinamas, baimę, griebkite sau Voldemorto lazdelę ir parodykite visiems, kad galite būti vienas galingiausių burtininkų iš magiškojo pasaulio be “. išeina “.

Mes turime platų oficialių Hario Poterio dovanų ir prekių asortimentą , kurie džiugina bet kurį puodžiaus galvą . Nuo Gryffindor, Slytherin ... tunikų iki visų Hario Poterio lazdelių. Įskaitant, taip pat uždekite Hario Poterio lazdelę, kad jūsų burtai visada būtų teisingi ir kad niekas negalvotų, jog esate tik mugė .

Neleisk, kad kas nors užkluptų tave „ Confundus“ ! Įsigykite savo Hario Poterio lazdelę ar bet kurį kitą veikėją, kuris jums labiausiai patinka!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 26 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top