Vyriški kostiumai

Pavargote nuo princesių, kurios visada sulaukia visų dėmesio? Ar manote, kad raganos ir burtininkės yra labai nesuprastos? Jei ieškote tobulo moteriško Helovino kostiumo ar karnavalo ..., neapsieikite be savo Maleficent kostiumo .

Ji yra pasakojimo piktadarė, pikta ragana, kuri nori atsikratyti Miegančiojo grožio ... bet ir fėja, kuri nori išsaugoti ir apsaugoti miško, kurį ji vadina namais, magiją. Pasikvieskite savo geriausią draugą nešioti miegančiojo grožio kostiumą kitam vakarėliui ir atliksite pagyrimus savo „Maleficent“ kostiume. Jūs būsite geriausiai apsirengusi pora kitame Helovino vakarėlyje!

„Maleficent“ kostiumas yra puikus pasirinkimas, kuris kada nors nuvilia Heloviną. Padarykite tai dar groteskiškiau ir piktybiškiau, naudodamiesi geru purpuriniu ir žaliu makiažu, ir gąsdinkite visus galvodami, kad esate tikrai tamsos karalienė.

Jei manote, kad „ Disney Princess“ ir „Prince Charming“ kostiumai yra tokie pastalūs, rinkitės vieną iš oficialių „ Disney“ kostiumų iš filmo „Maleficent“!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 1 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top