Moanos kostiumas mergaitei

Pasipuoškite kaip naujoji „ Disney“ princesė Moana su šiais naujais Polinezijos stiliaus „ Moana“ kostiumais .

„Disney“ filme Moana yra drąsi šešiolikmetė genties vado (Tui) dukra, gyvenanti stulbinančiose ir laukinėse senovės Ramiojo vandenyno pietuose (Okeanijoje). Nors tėvas jai draudžia plaukti giliaisiais vandenimis, Moanos smalsumas verčia leistis į vandenyno begalybę, kad leistųsi į įdomius nuotykius su savo kiaulės Pua ir juokingo gaidžio Heihei vardu. Kelionės metu ji susitinka su pusdieviu Maui, kuris savo galingu stebuklingu kabliu padeda jai susidurti su jūros gyvūnais iš senovės tautosakos.

„Moana“ kostiumo viršutinė dalis yra oranžinės ir raudonos spalvos su genčių atspaudais, taip pat šiaudinis sijonas su polineziečių stiliaus audiniu balta, kremine ir šviesiai ruda. Moana taip pat mėgsta nešioti savo nuostabias brunetės garbanas, kurias puošia spalvinga gėlė.

„Funidelia“ rasite platų „Moana“ ir „Maui“ kostiumų pasirinkimą vaikams, su kuriais mažiausieji gali žaisti ir lavinti savo vaizduotę.

Jei norite pamatyti vieną iš labiausiai norimų dovanų tarp jaunų, nedvejodami nusipirkite dabar „Moana's Disney“ suknelę ir nesustabdykite nuotykių!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 3 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top