Mažosios undinės Ariel kostiumai

Ar kada pagalvojote, kaip būtų gyventi po jūra? Šie „ Ariel Little Mermaid“ kostiumai gali tik padėti jums tai sužinoti! Jie yra patys originaliausi undinių kostiumai jūrose.

Mūsų „Ariel“ kostiumai leis pasijusti lyg mažajai „Disney“ undinei, svajojančiai apie nuotykius aukščiau esančiame pasaulyje. Bet nesijaudink, mes nesame tokie kaip jūros ragana, todėl neprašysime jūsų atsisakyti balso už savo mažosios undinės kostiumą!

Šis merginų ir moterų kostiumas pasižymi blizgančiu turkio spalvos sijonu, kurio apačioje yra pilnatvė ir kuris imituoja žuvų uodegą. Levandos viršus išskiria ilgą, raudoną peruką, todėl būtinai įsigykite jį, kad galėtumėte būti „Disney“ filmo „Ariel“ gyvas vaizdas.

Be „Mažosios undinės“ kostiumų, mes taip pat turime „ Disney Ursula“ kostiumus - blogąją raganą iš jūros gelmių, kuri filme „Disney“ bando Arielą atsisakyti savo balso detrionui karaliui Tritonui. „Disney Ursula“ kostiume yra juodos ir violetinės spalvos sijonas ir trumpas, baltų plaukų perukas.

Raskite geriausius „ Disney Princess Ariel“ kostiumus mergaitėms ir moterims iš „Disney The Little Mermaid“, taip pat pasipuoškite suknele, pagrįsta originalia pasaka.

Smagiai ir gyvenkite tūkstančius nuotykių po jūra!

https://www.funidelia.lt/carrito
Rūšiuoti pagal:
- : 2 rasti produktai -
Trumpai:
Jūsų paieška:
    Top